Wyróżnienia

Firma PB Kuncer wyróżniona
przez Instytut Europejskiego Biznesu!  

Miło nam poinformować, że nasza firma została doceniona w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2019, XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019, XII edycji Konkursu Efektywna Firma 2019 i VII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2019.   

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. W ten sposób każdego roku instytut tworzy ranking firm godnych zaufania.

W tym roku Przedsiębiorstwo PB Kuncer zostało wyróżnione tytułami - Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2019. Kapituła doceniła nas za dynamiczny rozwój co przyniosło nam tytuł Gepard Biznesu 2019. Tytuł Efektywnej Firmy oraz Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2019 przedsiębiorstwo otrzymało za efektywność. Firma PB Kuncer działa na rynku od ponad 30 lat, dzięki wieloletniemu doświadczeniu budowlanemu wypracowaliśmy silną markę, która znacząco wpłynęła na rozwój lokalnego rynku. Obecnie zatrudniamy blisko 100 pracowników. Wśród nich kilkanaście osób wysoko wyspecjalizowanej kadry technicznej. Ciągły rozwój sprawia, że wartość rynkowa Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o. z roku na rok wzrasta. W marcu 2019 r. została oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 28 mln zł, co dało jej tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019. 
 
Wszystkie te nagrody są dla nas olbrzymim wyróżnieniem. Cieszymy się niezmiernie, że zostaliśmy dostrzeżeni i docenieni za swoją działalność. Tworzymy z myślą o naszych klientach, budujemy miejsca, w których sami chcielibyśmy mieszkać, wychowywać swoje dzieci i żyć. Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów, stąd atrakcyjne lokalizacje inwestycji, zagospodarowana zieleń oraz rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami ekologii.

Dziękujemy za wyróżnienie i uznanie nas za wiarygodnych partnerów gospodarczych. Wierzymy, że najlepszym tego dowodem jest zaufanie jakim na co dzień obdarzają firmę PB Kuncer nasi klienci.  

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE 
KUNCER SP. Z O.O.
UL. WĄWOZOWA 15
75-339 KOSZALIN

telefon kontaktowy: +48 94 34 34 567
telefon kontaktowy: +48 601 639 055
telefon kontaktowy: +48 603 864 499
FAX 94 34 34 498