O nas

Przedsiębiorstwo Budowlane

KUNCER

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pracowników stanowią o jakości naszych usług. Nasza renoma i pozycja na rynku sprawia, że klienci nas doceniają i chętnie wracają. Wartościami jakimi kieruje się PB Kuncer to: jakość, uczciwość i zaufanie.

deweloper budowlany Koszalin Nasza firma
NASZA FIRMA

Zdobywamy wiedzę i doświadczenie zawodowe od ponad 30 lat. Tak jak podstawą budynku jest solidny fundament, tak podstawą naszej firmy jest zespół doświadczonych i zaangażowanych ludzi.W budynkach które oddajemy zostawiamy część swojego życia a to przekłada się na ich jakość i sympatię naszych odbiorców. Działamy uczciwie zdobywając zaufanie wciąż nowych klientów. Dzięki naszym klientom i ich powrotom do nas, możemy dziś powiedzieć, że firma "KUNCER" to nie tylko tradycja, ale i możliwość realizacji marzeń. I to jest nasza nagroda.

deweloper budowlany Koszalin Nasi pracownicy
NASI PRACOWNICY

Zatrudniamy blisko 100 pracowników. Wśród nich kilkanaście osób wysoko wyspecjalizowanej kadry technicznej. Część osób pracujących w firmie jest z nią związanych od początku jej istnienia. Wiedza, doświadczenie i prawdziwe zaangażowanie pracowników stanowią o jakości naszych usług, dlatego też zarząd spółki "Kuncer" przywiązuje do tych kwestii należytą wagę. Stwarzamy naszym pracownikom możliwości zawodowego rozwoju i poczucie stabilnej pracy. Umożliwiamy kolejnym rocznikom młodych inżynierów nabywanie doświadczeń, korzystając jednocześnie z ich entuzjazmu i chęci rozwoju. Wszyscy nasi pracownicy mają rozwiniętą świadomość ważności zadowolenia użytkowników budowanych przez nas obiektów. Nasi klienci mogą liczyć zarówno na rzetelność jak i życzliwe zaangażowanie naszych pracowników w każdym momencie realizowanego projektu.

mieszkania Koszalin Nasz historia
NASZA HISTORIA

Początki działalności naszej firmy sięgają 1986 r., kiedy to dr inż. Krzysztof Kuncer założył firmę budowlaną. Firma przechodziła kolejne przekształcenia nabywając praktycznego i wykonawczego doświadczenia. Od 13 sierpnia 1990 r. działaliśmy już pod szyldem Przedsiębiorstwo Budowlane "Kuncer",a od 08 listopada 1999 r. jako Przedsiębiorstwo Budowlane "Kuncer" Sp. z o.o.
Przez te lata wielokrotnie zwiększył się zarówno ludzki jak i techniczny potencjał firmy. Nasza siedziba mieści się w Koszalinie przy ul. Wąwozowej 15. Obok wybudowaliśmy dużą bazę magazynowo-sprzętową z zapleczem biurowo-socjalnym, a w ostatnich latach drugą przy ul. Słowiańskiej 18.

sprzedaż mieszkań Koszalin klienci
NASI KLIENCI

Jesteśmy firmą działającą na rynku lokalnym. Naszym klientami są inwestorzy publiczni i liczni klienci indywidualni. Realizowaliśmy zadania dla Urzędu Miasta w Koszalinie, Urzędów sąsiednich Miast i Gmin, dla instytucji publicznych takich jak: NIK, PZU, Politechnika Koszalińska, WFOŚ, Poczta Polska, szkoły, biblioteki. Liczną rzeszą naszych klientów stanowią inwestorzy prywatni, dla których wybudowaliśmy hotele, pensjonaty, hale produkcyjne, budynki biurowe i magazynowe i wiele innych. Bardzo ważną gałęzią naszej działalności jest budowanie mieszkań i domów w systemie deweloperskim. Bardzo sobie cenimy tych klientów a ich uznanie dla naszej pracy przekłada się na bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą i duży popyt na nasze mieszkania i domy. Każdego klienta traktujemy z taką samą uczciwością i rzetelnością pozostając zawsze otwartym i życzliwym na propozycję Klientów.

sprzedaż mieszkań Koszalin strategia
NASZA STRATEGIA

Zakładamy:

 • zrównoważony podział realizacji pomiędzy inwestorów zewnętrznych i działalność deweloperską,
 • przewidywanie i skuteczne zarządzanie ryzykiem,
 • zatrudnianie, rozwój i utrzymanie kompetentnych, zaangażowanych pracowników,
 • przestrzeganie wszystkich standardów związanych z prawami pracowniczymi, prawami człowieka i zasadami społecznego współżycia,
 • utrzymanie wiodącej roli wśród przedsiębiorstw obdarzanych największym zaufaniem klientów,
 • osiąganie wyników finansowych motywujących na wszystkich poziomach działalności i zarządzania naszą firmą.
nowe mieszkania Koszalin nasze cele
NASZE CELE

Chcemy utrzymywać się w grupie liderów na rynku lokalnym pod względem standardów pracy i jakości jej wyników osiągając przy tym wyniki finansowe.
Nasze cele precyzujemy krótko: 

 • najwyższa jakość naszych usług i produktów,
 • pozytywne relacje i uznanie naszych klientów,
 • bezpieczeństwo pracy naszych pracowników, podwykonawców i osób trzecich,
 • stabilne wyniki finansowe gwarantujące bezpieczeństwo naszych realizacji,
 • najwyższa etyka,
 • najniższa liczba usterek.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE 
KUNCER SP. Z O.O.
UL. WĄWOZOWA 15
75-339 KOSZALIN

telefon kontaktowy: +48 94 34 34 567
telefon kontaktowy: +48 601 639 055
telefon kontaktowy: +48 603 864 499
FAX 94 34 34 498