Aktualności

Nowe mieszkania Kołobrzeg

29 KWIECIEŃ 2019 

Ostatnie mieszkania na Osiedlu Cypryjskim

Ostatnie mieszkania w budynku nr 2 na Osiedlu Cypryjskim w Koszalinie. Wysoki standard wykonania oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że mieszkania cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://osiedlecypryjskie.eu

Nowe mieszkania Kołobrzeg

3 KWIECIEŃ 2019

Środkowopomorskie Targi Nieruchomości - Mieszkaj Pięknie

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszym stoiskiem podczas Środkowopomorskich Targów Nieruchomości - Mieszkaj Pięknie. Zapraszamy do kontynuacji rozpoczętych rozmów na temat naszej bieżącej oferty w siedzibie firmy przy ul. Wąwozowej 15.

sprzedaż mieszkań Koszalin ulica Zwycięstwa

29 MARZEC 2019 

Środkowopomorskie Targi Nieruchomości Mieszkaj Pięknie

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Środkowopomorskich Targów Nieruchomości Mieszkaj Pięknie w Koszalinie. Będą mieli Państwo doskonałą możliwość zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Targi 31.03 od godz. 10-16 Hala Widowiskowo Sportowa. Do zobaczenia.

sprzedaż mieszkań Koszalin ulica Zwycięstwa

14 MARZEC 2019 

Komfort i przestrzeń

Osiedle Zwycięstwa – to oferta dla tych, którzy nie chcą mieszkać w domkach, ale szukają komfortu i przestrzeni. W naszej ofercie znalazły się mieszkania dwupoziomowe z funkcjonalną antresolą.
https://osiedlezwyciestwa.pl/oferta/antresola.php

Nowe mieszkania Kołobrzeg

28 LUTY 2019 

Połączenie wygody, komfortu i pięknego widoku na Osiedlu Cypryjskim

Niezwykle położone mieszkanie z tarasem na dachu bloku. W budynku nr 2 na Osiedlu Cypryjskim stworzyliśmy sześć takich lokali. To połączenie wygody, komfortu i pięknego widoku.

sprzedaż mieszkań Koszalin ulica Zwycięstwa

4 LUTY 2019 

Własne M w zacisznym miejscu

Marzysz o własnym M w zacisznym miejscu, ale doskonale skomunikowanym z miastem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Osiedla Zwycięstwa w Koszalinie. To wyjątkowe miejsce, którego dogodne położenie sprawia, że we własnym mieszkaniu czujemy się intymnie i komfortowo, a zaledwie kilka minut dzieli nas od tętniącego życiem centrum miasta.
https://osiedlezwyciestwa.pl

Nowe mieszkania Kołobrzeg

29 STYCZEŃ 2019

Nowe domy przy ul. Jałowcowej

Znajdź swoje miejsce i spełnij marzenie o własnym domu.
Przejdź do oferty

Nowe mieszkania Kołobrzeg

 14 STYCZEŃ 2019 

Z dziennika budowy

trwają prace przy budynku nr 2 na Osiedlu Cypryjskim w Koszalinie. W klatce A wykonujemy już elewację, tynki i posadzki w mieszkaniach.
http://osiedlecypryjskie.eu/

sprzedaż mieszkań Koszalin atrakcja

9 STYCZEŃ 2019 

Mamy już ponad 30-letnie doświadczenie

PB Kuncer to firma z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt inwestycji zarówno jako deweloper, jak i wykonawca. W wybudowanych przez nas mieszkaniach i domkach zamieszkało blisko 2000 rodzin, a kilkudziesięciu inwestorów prywatnych i publicznych powierzyło nam swoje projekty.

Nowe mieszkania Kołobrzeg

29 listopad 2018

Budynki wielorodzinne przy ulicy Jałowcowej

Budynki wielorodzinne to nie jedyna inwestycja firmy PB KUNCER. W Koszalinie przy ul. Jałowcowej powstaje 12 domów jednorodzinnych. Realizowane są w miarę zainteresowania klientów, którzy do wyboru mają budynki wolnostojące lub bliźniacze.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

mieszkania Koszalin ulica Cypryjska

14 LISTOPAD 2018

Blisko 300 mieszkań powstało na Osiedlu Cypryjskim w Koszalinie.

Obecnie na ukończeniu jest budynek nr 2. Atrakcyjne położenie inwestycji, wysoki standard jej wykonania, nowoczesne rozwiązania oraz funkcjonalność – sprawiają, że Osiedle Cypryjskie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów PB Kuncer.

Nowe mieszkania Kołobrzeg

13 PAŹDZIERNIK 2018

Paryska 1 w Kołobrzegu gotowa do zamieszkania!

Pierwsi właściciele już mogę odbierać klucze. Inwestycja została zrealizowana 2 miesiące przed czasem. Zainteresowani kupnem mieszkania w uzdrowisku mają ostatnią szansę, w budynku pozostały jeszcze cztery ostatnie lokale!

deweloper budowlany Koszalin Molo Park w Mielnie

10 WRZESIEŃ 2018

Firma PB Kuncer to również ceniony wykonawca.

Jedną z obecnie realizowanych inwestycji jest Molo Park w Mielnie. Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość wykonania sprawiają, że tacy partnerzy jak m.in. Firmus Group ufają nam i powierzają kolejne swoje inwestycje.

sprzedaż mieszkań Koszalin atrakcja

31 SIERPIEŃ 2018

Kolejna atrakcja powstaje w pobliżu Osiedla Cypryjskiego w Koszalinie.

W Jamnie w otoczeniu zabytkowego Kościoła budowana jest Zagroda Jemneńska. Na miejscu będzie można wziąć udział m.in. w warsztatach pieczenia chleba, wypalania naczyń, a także nabyć coś wyjątkowego podczas jarmarków jamneńskich. Zagroda ma być gotowa do grudnia bieżącego roku.

deweloper Koszalin Osiedle Cypryjskie

24 SIERPIEŃ 2018

Z dziennika budowy

Trwają prace na kolejnym budynku, na Osiedlu Cypryjskim w Koszalinie. Nasi pracownicy wstawili już okna, wykonali elewacje i tynki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

sprzedaż mieszkań Koszalin ulica Zwycięstwa

21 SIERPIEŃ 2018

Osiedle Zwycięstwa w Koszalinie rośnie w oczach.

Obecnie wymurowaliśmy ściany I piętra. Rozpoczynamy układanie stropu nad I piętrem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

nowe mieszkania na Osiedlu Cypryjskim

30 LIPIEC 2018

Ostatnie mieszkanie w budynku nr 3 na Osiedlu Cypryjskim w Koszalinie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

sprzedaż mieszkań w Kołobrzegu przy ulicy Paryskiej

23 LIPIEC 2018

Doskonała komunikacja

Mieszkańcy ul. Paryskiej w Kołobrzegu doskonale skomunikowani dzięki kolejnemu odcinkowi S6 Kołobrzeg Zachód - Ustronie Morskie.

nowe mieszkania w Koszalinie na Osiedlu Cypryjskim

4 LIPIEC 2018

Z dziennika budowy

Trwają prace na budynku nr 2, na Osiedlu Cypryjskim w Koszalinie. Skończyliśmy stan surowy klatki B i C. Obecnie wstawiamy stolarkę okienną. W klatce A wylewamy strop nad pierwszym piętrem i murujemy drugie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

mieszkania dla młodych Koszalin przy ulicy Zwycięstwa

13 CZERWIEC 2018

Wybierz Osiedle Zwycięstwa w Koszalinie!

Dlaczego warto? Oba budynki zostaną zbudowane z wysokiej jakości materiałów, mieszkania będą posiadały przestronne tarasy, z widokiem na zaciszny dzieciniec, pełen pięknej zieleni. Dbając o komfort naszych klientów budynki wyposażymy w eleganckie, ciche windy, szklane balustrady, a także wygodne komórki lokatorskie na poziomie mieszkań.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE 
KUNCER SP. Z O.O.
UL. WĄWOZOWA 15
75-339 KOSZALIN

telefon kontaktowy: +48 94 34 34 567
telefon kontaktowy: +48 601 639 055
telefon kontaktowy: +48 603 864 499
FAX 94 34 34 498