Sprzedaż mieszkań w Koszalinie

Sprzedaż mieszkań Koszalin

Sprzedaż mieszkań Koszalin

Od wielu już lat w mieście Koszalin leżącym na Pomorzu sprzedawanych jest bardzo dużo mieszkań o różnym standardzie. Ma to na pewno związek z tym, że blisko stąd nad Morze Bałtyckie oraz przepiękne Jezioro Jamno. Nasza firma deweloperska zajmuje się od wielu lat budową i sprzedażą atrakcyjnych lokali. Zatrudniamy bardzo dobrze wykształconych fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Chętnie także oferujemy pracę ludziom młodym, którzy przychodzą do nas ze wspaniałymi nowoczesnymi pomysłami, które stosujemy w praktyce. Każdy ma też możliwość podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ zgrana i doświadczona ekipa wpływa na jakoś świadczonych przez nas usług. Przez wiele lat pracowaliśmy na zaufanie naszych klientów. W każdym momencie budowy mogli oni z nami konsultować wiele spraw, podsuwając niekiedy ciekawe rozwiązania. Firmę KUNCER oferującą sprzedaż mieszkań Koszalin charakteryzowała zawsze uczciwość, zaangażowanie, terminowość, oszczędność. Tymi cechami wypracowaliśmy sobie drogę do sukcesu. Dumni jesteśmy z tego, że sprzedajemy coraz więcej mieszkań w Koszalinie.

Elastyczność oferty dla każdego

Ponieważ oferta budowlana naszej firmy skierowana jest do szerokiego grona konsumentów o różnych upodobaniach, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom sprzedajemy różne mieszkania. Jednopokojowe kawalerki, dwupokojowe, trzypokojowe oraz luksusowe apartamenty o dużym metrażu z pięknymi tarasami i mini ogródkami, do każdego apartamentu obowiązkowo należy garaż . Wszystkie mieszkania są bardzo jasne, mają balkony , które w ponure jesienno-zimowe dni, dzięki przesuwanym szybom stanowią tak zwane, coraz bardziej popularne ogrody zimowe. Można więc nawet podczas niepogody cieszysz się widokiem z zewnątrz. Pamiętamy także o osobach starszych i niepełnosprawnych oraz ich rodzinach. Żeby im ułatwić dostęp do mieszkania dbamy o likwidowanie barier architektonicznych, montujemy windy. Ze sprzedażą mieszkania ściśle wiąże się także otoczenie obiektu. Liczne nasadzenia zieleni duża liczba ławeczek stwarzają miłą atmosferę do kontaktów międzyludzkich. Lokatorzy pragnący poprawić swoją kondycję fizyczną mogą skorzystać z boisk a dzieci z kolorowego, bezpiecznego placu zabaw wyposażonego w różne zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki do wspinaczek. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że do naszej firmy deweloperskiej zgłasza się coraz więcej chętnych z całego kraju, pragnący kupić mieszkanie w pięknym Koszalinie.  

Sprzedaż mieszkań Koszalin - lokale

Koszalin jakiego nie znacie

Koszalin jest pięknym, czystym i nowoczesnym miastem leżącym w województwie zachodniopomorskim. Jego atrakcyjne położenie w niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego oraz Jeziora Jamno sprawia , ze sprzedawanych jest tutaj coraz więcej mieszkań.
Nie tylko panujący tutaj klimat nadmorski świadczy o jego popularności. Znajdują się tutaj znane w całej Polsce wyższe uczelnie. Zwiedzać można liczne muzea, wybrać się do kina, teatru czy filharmonii. W znajdującym się w mieście amfiteatrze odbywają się często ciekawe imprezy plenerowe skupiające tłumy widzów. Dobrze rozwiązana komunikacja miejska sprawia , ze jest stąd bardzo dobre połączenie do wielu nadmorskich miejscowości wypoczynkowych. Granice miasta przylegają do Jeziora Jamno dlatego też dużą popularnością cieszą się budowane tutaj nowoczesne mieszkania. Wszystko to ma na pewno wpływ na ilość sprzedaży mieszkań w Koszalinie. 

Najkorzystniej kupić u nas

Prowadzimy inwestycje od bardzo wielu lat, jesteśmy znaną firmą zajmującą się sprzedażą mieszkań koszalińskich. Na rynku istnieje coraz większa konkurencja na rynku deweloperskim. W związku z tym nie oszczędzamy środków na reklamę naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że nasze lokale mieszkaniowe budowane są z niezwykłą starannością. Są komfortowe, przytulne, nowoczesne. Najważniejsze jest jednak to, że oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach. Przekonało się o tym bardzo wielu naszych klientów. Bardzo miło słuchać, że jesteśmy wychwalani za całokształt naszych prac. W ostatnim okresie nasza firma bardzo się rozbudowała, dołączyło do naszej świetnej ekipy wielu wspaniałych inżynierów. Bardzo dobre wyniki sprzedaży zawdzięczamy w znacznym stopniu zarządowi, podkreślić jednak należy, że na całość pracuje cała załoga. Całość naszych inwestycji od początku do momentu oddania kluczy, jest pilotowana przez poszczególnych naszych specjalistów. Posiadamy tak zgraną ekipę, że każdy wie co ma robić i za co jest odpowiedzialny. Taka wspaniała harmonia, zgranie załogi sprzyja tylko pracy. Jeden drugiemu nie wchodzi w drogę. Dodatkowym atutem jest to, że posiadamy własny sprzęt budowlany. Nie musimy więc korzystać z usług firm zewnętrznych. Pozwala to lepiej zaplanować wszelkie prace. Taka niezależność jest elementem bardzo korzystnym wpływającym na ilość powstających oraz sprzedawanych lokali. W firmie KUNCER wszyscy wiedzą, że ważne jest ich terminowe wykończenie. Dlatego tak rozkładamy nasze prace, żeby trzymać się terminowości zawartych umów. Bierzemy pod uwagę wszystkie ewentualne opóźnienia, wynikające chociażby z warunków atmosferycznych.  

Sprzedaż mieszkań Koszalin - osiedla

Niedaleko nad morze

Sprzedaż mieszkań koszalińskich rośnie z roku na rok. Prowadzone przez firmę KUNCER analizy jednoznacznie na to wskazują. Wiemy dobrze, ze jednym z tych powodów jest bliskość do jeziora Jamno oraz do Morza Bałtyckiego. Najchętniej odwiedzanym miejscem nad Bałtykiem jest miejscowość Mielno do której dojechać można niedawno powstałą ścieżką rowerową. Jest to ulubione miejsce wypadów weekendowych, koszalińskich mieszkańców. Nie do ukrycia jest fakt, że jest tam dostęp do jeziora a po drugiej stronie na nadbałtycką plażę. Nieco dalej kupić też można świeżą rybkę prosto z kutra. W zawiązku z tym to jest jeden z powodów tak dużego zainteresowania naszymi ofertami mieszkaniowymi. Wiele ludzi „kocha” morze. Chciałoby mieszkać jak najbliżej niego. Wiemy o tym dlatego też w naszej ofercie posiadamy lokale o różnym standardzie i wielkości. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednie. Coraz więcej klientów przyjeżdża z głębi kraju i dokonuje zakupu w naszej firmie, zamienia zadymione uprzemysłowione rejony na zdrowy nadmorski klimat. Niekiedy i tutaj pogoda ulega częstym zmianom, jednakże samo powietrze ma zdrowotny wpływ dla osób zmagających się z chorobami układu oddechowego lub krążenia. Kontaktuje się z nami wiele klientów. Chcielibyśmy nikogo nie zawieźć, dlatego też staramy się planować nasze zadania z kilkuletnim nawet wyprzedzeniem. Na bazie przeprowadzanych analiz nasi doświadczeni ekonomiści wraz z odpowiednimi inżynierami, planują ilości i wielkości poszczególnych lokali. Analizowanie dochodów oraz poniesionych kosztów to podstawa dobrze prowadzonej działalności każdej firmy. Do takiej należy Kuncer.

Korzystna lokalizacja

Na ilość sprzedawanych mieszkań koszalińskich przez firmę KUNCER, bardzo duży wpływ ma ich lokalizacja. Każdy klient chciałby mieć jak najkorzystniejszy dojazd do centrum, mało tego nie bez znaczenia są widoki za oknem. Przyjemniej jest wyjrzeć przez nie i zobaczyć odrobinę chociaż zieleni niż ponure często ściany innych blokowisk, gdzie niejednokrotnie jeden sąsiad zagląda drugiemu w okno. Staramy się pozyskiwać bardzo atrakcyjne tereny pod nasze inwestycje budowlane. Zapewnić naszym lokatorom miłe otoczenie, żeby czuli się komfortowo a otaczający ich teren był zadbany i zachęcał do spacerów. Miasto bardzo się rozbudowuje. Z niektórych miejsc jest niedaleko do pięknego jeziora Jamno. Nasi inżynierowie starają się stworzyć taki plan osiedla, żeby zapewnić jak najlepsze możliwości dotarcia do każdego punku w mieście. Nie wszyscy są szczęśliwymi posiadaczami swoich czterech kółek. Uzależnieni są od komunikacji miejskiej. My z naszej strony możemy zapewnić swobodny do niej dostęp. Planując inwestycje zwracamy uwagę na to aby otaczające mieszkania, chodniki, posiadały jednocześnie ścieżki rowerowe. Ten środek lokomocji staje się coraz popularniejszy. W godzinach szczytu szybciej przejedzie się rowerem do określonego celu. Ponadto ścieżki rowerowe prowadzą bezpośrednio nad jezioro. Duża ilość mieszkańców korzysta z tych jednośladów. Praktycznie w różnych celach, dla niektórych jest to podstawowy środek transportu, z którym dojeżdżają do pracy. Inni z kolei traktują rower jako świetny sposób na relaks i poprawę kondycji zdrowotnej. W związku z powyższym dogodna lokalizacja naszych budynków w Koszalinie to pierwsze najważniejsze zadanie nad jakim skupiamy swoją uwagę przed rozpoczęciem prac. Robimy to wszystko po to aby nasz klient był zadowolony, że zamieszkał w bardzo atrakcyjnym pod względem lokalizacji miejscu.

Ciekawostki o Koszalinie

Koszalin jest jednym z miast na Pomorzu, w którym znajdziemy nie tylko firmę Kuncer sprzedającą mieszkania koszalińskie. Można o nim powiedzieć także, że jego centrum to oaza zieleni. Pięknie położony Park Książąt Pomorskich to nie tylko wspaniale miejsce na spacery ale także mieści się tutaj koszalińska filharmonia oraz bardzo znany amfiteatr. Szczególnie w okresie letnim przyciągający nie tylko mieszkańców ale również turystów odpoczywających w okolicznych miejscowościach nadmorskich. Sam park jest bardzo ciekawie położony, przy dawnych murach obronnych. Rośnie tutaj wiele gatunków bardzo rzadkich drzew: platany, korkowiec, cypryśnik. Warto przyjrzeć się szczególnie jednemu jest to prawie 300-letni klon ( zwany także drzewem czarownic). Piękne ławeczki, fontanna, gdzie lepiej można spędzić czas? Wiele pozytywnych zalet posiada także Aquapark, oferujący wiele atrakcji. Wśród nich między innymi sauny, jacuzzi, rzeka.., baseny o różnej temperaturze wody i głębokościach oraz wiele innych. Dla osób ceniących sobie zabytki sakralne, ciekawym miejscem będą odwiedziny gotyckiej Katedry koszalińskiej, w której każdego roku w sierpniu organizuje się koncert organowy. Niewątpliwie nie można przejść obojętnie obok bardzo ciekawego Museum in Koszalin w którym znaleźć można interesujące ekspozycje pokazujące dawne życie tamtejszych mieszkańców. Nie sposób opisać wszystkich atrakcyjnych miejsc tego miasta. Wymienić należałoby jednak także: Filharmonię dla miłośników muzyki poważnej, park linowy Avana, Paugarnie, Centra handlowe, kręgielnie. To tylko z niektórych miejsc godnych uwagi i zwiedzenia. Patrząc na różnorodność poszczególnych obiektów i ich oferty, mieszkając tutaj lub będąc przejazdem należałoby zwrócić na nie uwagę. Niektóre z obiektów publicznych są także dziełem firmy Kuncer. Specjalizuje się ona nie tylko w budowaniu lokali mieszkaniowych. Świadczy to o jej profesjonalizmie, wszechstronnym umiejętnościom. Wszystko dla klientów dzięki wspaniałym i doświadczonym pracownikom.