Nowe mieszkania Koszalin

Nowe mieszkania Koszalin

Oferta nowych mieszkań w Koszalinie

Nasze Przedsiębiorstwo budowlane posiada wieloletnie doświadczenie w budowie nowych mieszkań w Koszalinie. Zatrudniając wysoko wyspecjalizowaną kadrę doskonałych fachowców osiągamy bardzo dobre wyniki, o czym świadczy ogromne zapotrzebowanie na wykonywane przez nas lokale. W większości nasi pracownicy to ludzie młodzi, przychodzący z nowymi pomysłami, które sprawiają, że stosujemy coraz nowocześniejsze, bardziej oszczędne projekty. Otwarci jesteśmy na współpracę ze zleceniodawcami na każdym etapie trwania budowy. Cenne uwagi i rady pozwalają jeszcze lepiej wykazywać się przy wznoszeniu nowych mieszkań w Koszalinie ku zadowoleniu naszych klientów. Także zapewnienie pracownikom naszej firmy możliwość rozwoju zawodowego wpływa na komfort świadczonych usług, umacniając jednocześnie naszą pozycję na rynku deweloperskim. W ostatnich latach oddaliśmy klucze do ponad tysiąca nowych lokali. Coraz większe zapotrzebowanie sprawia, że dbać musimy o stały napływ nowych rąk do pracy, żeby wywiązać się na czas z zawartych umów.

Nasze priorytety

Z tego względu, że klienci nasi coraz bardziej zainteresowani są kupnem nowego mieszkania w Koszalinie z powodu bliskości do morza oraz Jeziora Jamno, staramy się o jak najlepszą lokalizację. Dbamy o to, żeby w pobliżu naszych osiedli była odpowiednia ilość miejsc parkingowych. Duże znaczenie ma także rozmieszczenie przystanków komunikacji miejskiej, sklepu osiedlowego, apteki, galerii handlowej. Zapewniając aktywny wypoczynek naszych lokatorom, także tym najmłodszym nie zapominamy o boiskach , placach zabaw oraz ścieżkach rowerowych łączących nowe mieszkania Koszalin z morzem oraz Jeziorem. Liczne zielone skwery z barwnymi kwiatami i rozmieszczonymi przy nich ławeczkami pozwalają poczuć rodzinną atmosferę zaledwie kilka metrów od domu.
Nasza firma kojarzona jest z solidnością i najwyższą jakością usług. Najważniejszym jednak celem jest postawienie na ekologię. Staramy się dopasować dostępne na rynku materiały, aby nasi klienci otrzymali klucze do bardzo energooszczędnych budynków. Stosujemy projekty w których zużycie energii będzie dwukrotnie mniejsze niż tradycyjnie oraz trzykrotnie mniejsze w przypadku wentylacji i klimatyzacji. Dodatkowym atutem świadczącym o atrakcyjności naszych mieszkań jest to, że każde z nich posiada wspaniały duży balkon z możliwością zamiany go w tzw. ogród zimowy w przypadku niepogody. Jest to jedno z nowych wprowadzonych przez naszą firmę rozwiązań. Pamiętamy także o osobach niepełnosprawnych część lokali posiada dogodny dojazd oraz wyposażona jest w windy i podziemne garaże. Likwidacja barier architektonicznych jest dla nas bardzo istotna. Zachęcamy więc do zainteresowania się naszymi nowymi mieszkaniami budowanymi w Koszalinie. 

Poznaj Koszalin

Koszalin jest pięknym nowoczesnym miastem położonym na terenie województwa zachodniopomorskiego zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Granice miasta sięgają także do leżącego w pobliżu Jeziora Jamno. Miasto jest jednym z większych ośrodków kulturalnych. W znajdującym tutaj amfiteatrze organizowanych jest szereg imprez. Warto także poświęcić czas na odwiedzenie muzeów, teatru, czy tez filharmonii. Jego atrakcyjność podnosi na pewno to, że buduje się tutaj coraz więcej nowych mieszkań i to w niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego.

Nowe mieszkania Koszalin - osiedle

Najlepszy wybór

W ostatnim okresie istnieje coraz większe zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Koszalinie.
Zarządzający firmą KUNCER starają się swoim bogatym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, sprostać wymaganiom klientów zarówno tych indywidualnych jak i zbiorowych. Miasto nasze mieści się w bardzo ciekawym regionie geograficznym, dlatego też to wykorzystujemy w naszej działalności. Nie tylko nowoczesność, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań kojarzona jest doskonale z naszą działalnością. Znajdujące się w Koszalinie wyższe uczelnie dzięki atrakcyjności proponowanych kierunków, przyciągają wielu studentów z różnych stron kraju. Bardzo często zdarza się, że po skończeniu nauki ci młodzi ludzie pozostają w naszym mieście. Z jednej strony z powodów osobistych, w innych przypadkach decyduje możliwość zatrudnienia. Jest jeszcze inny powód a mianowicie bliskość Morza Bałtyckiego. Staramy się pozyskiwać coraz to nowsze terenie pod nowe budownictwo, mogąc zapewnić między innymi tym młodym ludziom dobry start w nowe życie. Chcemy budować jak najwięcej nowoczesnych lokali o różnej powierzchni mieszkaniowej.
Nie jesteśmy jedynymi na tym terenie oferującymi mieszkania. Zawsze jednak zapewniamy naszych klientów, że śledząc trendy nowoczesności wdrażamy je w naszych projektach. Chcemy aby byli oni zadowoleni. Istniejące u nas wyższe uczelnie kształcą naprawdę wspaniałych specjalistów. Także w naszych szeregach pracują ich absolwenci. Zwiększający się popyt, powoduje, że i my się rozwijamy poszerzając nie tylko bazę magazynowo-transportową ale inwestując w potencjał ludzki. Żeby dotrzymywać terminów zawartych w umowach nie może nam brakować rąk do pracy. Jest to bardzo istotne, gdyż nie możemy sobie pozwolić na postoje. Słyniemy z tego że jesteśmy słowni, dlatego też nie chcemy zawieźć naszych klientów.

Nowe mieszkania Koszalin - lokale

Mieszkać w Koszalinie

Mieszkańcy tej miejscowości są bardzo dumni z tego, że tutaj znaleźli swoje miejsce. Wielu z nich nie zamieniłoby swojego nowego mieszkania w Koszalinie na żadne inne nawet gdyby było ono jeszcze atrakcyjniejsze. Panujący tutaj klimat, bliskość morza to najważniejsze atuty jakimi kierują się zamieszkujące tutaj osoby. Podkreślić należy, że cały czas powstają nowe osiedla na których także nasza firma buduje luksusowe o bardzo wysokim standardzie lokale mieszkaniowe. Szczególnie w okresie letnim miasto tętni życiem a już w ogóle podczas niepogody. Wówczas to przyjeżdżają do nas wczasowicze z pobliskich kurortów i to nie koniecznie zmotoryzowani. Pragną oni poznać i zwiedzić miasto. Takich ciekawych miejsc jest naprawdę bardzo dużo. Zainteresowania bywają bardzo różne. Jedni zwiedzają zabytki, inne osoby odwiedzają liczne galerie handlowe. Wielu gości przybywa na organizowane w okresie letnim liczne koncerty w naszym koszalińskim amfiteatrze. Co ciekawe są i tacy turyści, których interesuje nasze budownictwo i pytają o możliwości uzyskania mieszkania w tym mieście. Kiedyś nas to dziwiło, teraz jednak jest to normalna rzecz. Zarząd naszej firmy się z tego cieszy, dlatego że mamy możliwość pozyskania nowych klientów. Dla nich przecież pracujemy i chcemy aby byli zadowoleni. Wielu gości przyjeżdżających nad morze myśli o tym aby zamienić swoje miejsce zamieszkania na Koszalin. Zdrowszy klimat aniżeli w innych rejonach kraju, a przede wszystkim bliskość nadmorskich pensjonatów, prowadzących działalność przez cały rok to jednocześnie możliwość uzyskania miejsca pracy. Ponadto doskonałe powiązanie komunikacyjne ze wszystkimi ośrodkami wczasowymi w okolicy jest powodem na osiedlenie się właśnie tutaj i zakupienie swojego nowego lokum. My zawsze się cieszymy mogąc oddać kolejnemu zadowolonemu klientowi klucze.