Mieszkania Koszalin

Mieszkania Koszalin

Piękna lokalizacja mieszkań

Koszalin jest miastem na Pomorzu w którym istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na mieszkania. Wynika to z całą pewnością z tego, że leży w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego oraz Jeziora Jamno. Nasza firma budowlana, która od wielu lat specjalizuje się w budowie mieszań stara się jak najlepiej wykorzystać wszystkie swoje możliwości w celu zaspokojenia rynku konsumpcyjnego. Zatrudniamy wielu wysoko wykwalifikowanych techników z kilkunastoletnim doświadczeniem w tej branży. Chętnie otwieramy się na młodych ludzi wnoszących nowoczesne pomysły, które doskonale komponują się ze strategią wcześniej wykorzystywaną. Pracownicy nasi nie tylko zdobywają doświadczenie zawodowe, ale mają możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzięki temu kadra techników potrafi doradzić przyszłym klientom w każdym momencie trwania naszej inwestycji. Cechuje nas solidność, dokładność i terminowość co jest niezwykle ważne w tej branży. O zaufaniu do naszej firmy świadczy między innymi duża ilość mieszkań oddanych do użytku w ostatnim okresie. 

Mieszkanie dla każdego

Mieszkania Koszalin, które powstają dzięki naszej firmie są nowoczesne, jasne, ciepłe a przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Budujemy lokale jednopokojowe, dwupokojowe oraz dla rodzin liczniejszych apartamenty o powierzchni do 80 metrów kwadratowych. Każde posiada duży, wygodny balkon, który w okresie jesienno-zimowym służyć może jako tzw. ogród zimowy. Z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych likwidujemy wszelkie bariery architektoniczne. W niektórych mieszkaniach znajduje się winda oraz podziemny garaż. Nasza firma deweloperska proponuje mieszkania stosując nowoczesne rozwiązania ekologiczne. Taka technologia zapewnia naszym lokatorom większą oszczędność niż w mieszkaniach tradycyjnych. Trzykrotnie tańsze jest utrzymanie w przypadku ogrzewania i klimatyzacji oraz dwukrotnie tańsze w przypadku wykorzystania energii elektrycznej. Jest to na pewno jeden z argumentów, który wpływa na takie duże zapotrzebowanie na lokal w Koszalinie.

Mieszkania Koszalin - lokale

Wasze zadowolenie, naszym priorytetem

Wybierając teren pod budowę mieszkań staramy się wsłuchać w potrzeby nabywców. Dbamy o to aby zapewniona była odpowiednia ilość miejsc parkingowych, oraz miejsce na garaże. Ważne jest także to, żeby znajdował się w pobliżu sklep osiedlowy, apteka, galeria handlowa. Bardzo istotny jest również dostęp do komunikacji miejskiej. Na terenie naszych osiedli znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła. Nie może także zabraknąć obiektów dla rozwoju kondycji fizycznej, dlatego dbamy o to aby były boiska, place zabaw, zielone skwery z ławeczkami. Całe otoczenie wokół mieszkań ma stwarzać miłą i rodzinną atmosferę. Przez to że staramy się analizować każdy nawet najmniejszy szczegół mieszkania nasze cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy chcą związać swoją drogę życiową z Koszalinem.
Koszalin jest jednym z piękniejszych miast na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wiele osób chciałoby zamieszkać właśnie tutaj ze względu na bliskość do Morza Bałtyckiego oraz Jeziora Jamno. Jest to też ważny ośrodek kulturalny. W amfiteatrze odbywa się bardzo dużo różnych imprez. Warto też zwiedzić liczne muzea, wstąpić do kina czy teatru lub wybrać się do filharmonii. Mieszkania w Koszalinie są bardzo nowoczesne a mając na uwadze bliskość morza warto tutaj zamieszkać. 

Mieszkania od firmy KUNCER

Bardzo dużo osób marzy o tym aby na stałe zamieszkać w Koszalinie. W związku z tym staramy się budować jak najwięcej bardzo funkcjonalnych i nowoczesnych mieszkań. Zapotrzebowanie jest bardzo duże. Nie ma się co dziwić, staramy się wybierać taką lokalizację, żeby nasi klienci byli zadowoleni z tego że właśnie naszej firmie zaufali. Mamy już niemałe doświadczenie w tej branży. Wieloletnia działalność pozwoliła nam dokładnie poznać wymogi rynku i poczynić takie kroki aby sprostać im wszystkim. Zatrudniamy wiele wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Praktycznie jesteśmy samowystarczalni. Jednakże zdarzają się sytuację kiedy jesteśmy zmuszeni do kontaktu z zaufanymi podwykonawcami. Pomimo tego, że zatrudniamy dużą grupę pracowników niekiedy tempo inwestycji musi przyspieszyć a wtedy to sięgamy po nasze koło ratunkowe jakim jest zatrudnienie dodatkowych pracowników. Słyniemy bowiem z tego, że firma Kuncer zawsze dochowuje danego słowa i wywiązuje się z zawartego z przyszłym odbiorcą terminu umowy. To, że niekiedy należy zwiększyć tempo prac nie ma żadnego wpływu na jakość oddawanych lokali mieszkaniowych. Pracownicy zajmujący się zamówieniami odpowiednich materiałów budowlanych starają się aby docierały one na czas na teren trwającej inwestycji. Jest to ważne, żeby nie dochodziło do niepotrzebnych przestojów oraz nerwowych sytuacji. Na szczęście lata praktyki są najlepszym doradcą. Praktycznie już patrząc na wykonywane prace widać, co i na jaki termin zamówić. Lepiej niech materiały budowlane czekają na swoją kolej niż odwrotnie.
Niecierpliwi przyszli lokatorzy często przychodzą i interesują się postępem robót. Dla wszystkich zawsze mamy czas. 

Dla kogo budujemy?

Mieszkania w Koszalinie chętnie kupują wszystkie grupy ludzi. Młodsi i starsi, nie ma na to wpływu wykształcenie ani pochodzenie. Wśród nich bowiem mamy wielu chętnych. Są to przede wszystkim osoby, które postanowiły o przeprowadzce do naszego miasta. Często zamieniają wybudowane wille w głębi kraju na mieszkanie w Koszalinie. Uważają, że zmiana ta nie wynika z konfliktów międzyludzkich, braku pracy czy też innych. Jako podstawowy powód podają bliskość Morza Bałtyckiego oraz atrakcyjność miasta i okolicznych nadmorskich miejscowości. Nie boją się o brak pracy. Faktycznie nie ma takiego powodu. Od znajomych czy też przyjaciół a nawet z przypadkowej reklamy dowiadują się o naszej firmie i bezpośrednio zwracają się do nas, żeby zarezerwować odpowiedni lokal dla swojej rodziny. Kuncer to odpowiedzialna firma. Jesteśmy dla klientów, dbamy o ich zadowolenie i dlatego chętnie udzielamy informacji w razie pytań. Zdarzają się sytuacje, że przyszły lokator przychodzi do nas z propozycją dokonania drobnych zmian w jego nowym mieszkaniu. Oczywiście jeżeli jest to możliwe to staramy się spełnić indywidualne życzenie naszego przyszłego lokatora. Chcemy aby nie tylko mieszkał wygodnie i nowocześnie ale był zadowolony z tego, że chociaż w minimalny sposób przyczynił się rozkładu poszczególnych pomieszczeń. Jeżeli zmiana taka nie stwarza zagrożenia budowlanego lub jakiegokolwiek innego niebezpieczeństwa chętnie spełniamy życzenia. Chcemy aby wszyscy, którzy nam zaufali byli zadowoleni. Wśród wielu z nich są osoby niepełnosprawne, pamiętając o nich dostosowujemy poszczególne pokoje oraz pomieszczenie kuchenne i sanitarne, umożliwiając im jak najlepsze funkcjonowanie w swoim własnym gniazdku domowym.

Mieszkania Koszalin - osiedle

Koszalin najlepszym miejscem

Miasto to posiada ciekawą lokalizację, leży bowiem w północno-zachodniej Polsce w województwie zachodniopomorskim w bliskiej odległości od Jeziora Jamno oraz Morza Bałtyckiego. Jest to jeden z argumentów, który przemawia za tym aby tutaj zamieszkać. Zawsze można w wolnej chwili wybrać się nad jezioro albo pospacerować po nadmorskich plażach a do domu wrócić ze świeżą rybką od rybaka. Z Koszalina do wszystkich znajdujących się w pobliżu miejscowości wypoczynkowych nad morzem przez całą dobę jeżdżą regularnie busy. Korzystają z nich nie tylko przybywający turyści ale są one doskonałym środkiem lokomocji łączącym miasto z okolicznymi wioskami i miasteczkami. Wiele osób dojeżdża do pracy do miasta lub w przeciwnym kierunku. Ten bardzo dobrze rozwiązany węzeł komunikacyjny sprawia, że można szybko i sprawnie się przemieszczać we wszystkie strony. Niektórzy mieszkańcy naszych osiedli korzystają ze wspaniale wykonanych ścieżek rowerowych i po dniu ciężkiej pracy lub też w weekendy, relaksują się taką przejażdżką rowerową. Kto pragnie odpocząć w mieście może to zrobić w bliskości mieszkania. Dbamy bowiem o to aby nasze lokale otoczone były zielenią i posiadały ławeczki oraz miejsca rekreacyjne dla dzieci. Odpowiednia lokalizacja naszych budynków oraz bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej a także niezbędnych obiektów użyteczności publicznej jest dla nas bardzo ważne. Te elementy planowane są już na wstępnym etapie, konsultowane z przyszłymi mieszkańcami, którzy często wnoszą swoje pomysły. Nie pozostajemy obojętni zawsze się wsłuchujemy i wdrażamy w plany proponowane pomysły. Każdego klienta traktujemy z taką samą powagą i życzliwością. Dla nas liczy się jego zadowolenie. Firmę naszą charakteryzuje też między innymi fakt, że pomimo ogromu i tempa pracy, podczas odbioru budowlanego, który jest konieczny ze względu na bezpieczeństwo, praktycznie zgłaszanych jest bardzo mało usterek. świadczy to więc o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług.

Co ciekawego jest w Koszalinie

Koszalin jest bardzo atrakcyjnym miastem nie tylko dzięki bliskości morza ale także posiada wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić nie tylko mieszkając tutaj ale przyjeżdżając na urlop nad morze. Piękne parki w których znaleźć można bardzo rzadkie okazy drzew, niektóre mające ponad 300 lat. Amfiteatr koszaliński gości co roku wielu znanych i lubianych artystów. Bilety na ich koncerty rozchodzą się bardzo szybko. Ponadto jest to miasto wielu wyższych uczelni, na których studiują młodzi ludzie pochodzący nie tylko stąd, ale przyjeżdżający z najdalszych zakątków Polski a nawet z zagranicy. Takich osób jest niewiele ale należy o nich wspomnieć. Ponadto liczne obiekty zabytkowe nie tylko sakralne a także świeckie to doskonale miejsca dla tych co pragną poznać bliżej miasto. Muzea, kina, teatr, kompleks krytych pływalni, galerie handlowe. Wszystkie te atrakcje można znaleźć w tym mieście. W jego granicach leży także bardzo ciekawe miejsce. Mowa tutaj o Górze Chełmskiej. Powstała prawdopodobnie bardzo dawno temu, kiedy kształtowało się dno Bałtyku. Na jego szczycie znajduje się Sanktuarium Przymierza do którego przybywają liczne pielgrzymki z całego kraju. Niezainteresowani mogą pospacerować w ciszy i spokoju ciesząc się z otaczającej zieleni i widoków. Na jej szczycie znajduje się bowiem wieża widokowa, można z niej podziwiać Koszalin i jego okolice. Od dawna jest to doskonały punkt informacyjny dla żeglarzy. Miasto właśnie odkrywając swoje ciekawe miejsca przyciąga turystów, którzy bardzo często wracają do nas jako przyszli lokatorzy budowanych przez firmę KUNCER mieszkań.