Koszalin mieszkania na sprzedaż

Koszalin mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż w Koszalinie

Przedsiębiorstwo budowlane KUNCER jest solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w inwestycjach deweloperskich, konsumpcyjnych oraz publicznych. Zatrudniamy bardzo dobrze wykwalifikowaną blisko 100 osobową kadrę pracowników, dzięki którym udaje nam się osiągać znakomite wyniki. Ogromna wiedza naszych specjalistów jest niewątpliwie ważnym elementem osiąganych sukcesów czego efektem są usługi świadczone na bardzo wysokim poziomie. Cały czas dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Otwarci jesteśmy na ludzi młodych, którzy wnoszą do firmy szereg nowych innowacyjnych pomysłów doskonale sprawdzających się w praktyce. Dlatego nie szczędzimy środków na bieżące dokształcanie naszych pracowników. Klienci korzystający z usług firmy KUNCER mogą liczyć na uczciwość, zaangażowanie, fachowe doradztwo na każdym etapie realizowanego projektu. Dzięki współpracy z naszymi zleceniodawcami sprawnie i szybko realizujemy nasze zadania głównie na terenie Koszalina.  

Mieszkania i apartamenty

Najnowszym przedsięwzięciem firmy KUNCER jest realizacja budowy wielorodzinnych energooszczędnych domów. Wykorzystując Ekonomię i Ekologię dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom staramy się zapewnić mieszkańcom wysoki komfort, oszczędność, świeże powietrze i rodzinną atmosferę. W planach naszej trwającej obecnie inwestycji są mieszkania wkomponowane w tereny zielone z widokiem na znajdujące się w pobliżu Jezioro Jamno. Dbając o swoich klientów zapewniamy im także wspaniałe podwórko z kącikiem rekreacyjnym i placem zabaw dla dzieci. Dla zmotoryzowanych przygotowujemy miejsca parkingowe. W budynkach znajdować się będą podziemne garaże. Dodatkowym atutem jest to, że każda klatka schodowa wyposażona będzie w windę. Znajdować się u nas będą lokale 2-pokojowe o powierzchni 31m2 a dla liczebniejszych rodzin 4-pokojowe o powierzchni 61m2. Budowa mieszkań w Koszalinie prowadzona jest na Osiedlu Unii Europejskiej, jest to Osiedle Cypryjskie, które już z samej nazwy nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Jego dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta zajmujący około 7 minut. W niewielkiej odległości znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej, sklep osiedlowy, przedszkole, szkoła, galeria handlowa z apteką. Zadbaliśmy także o infrastrukturę zapewniającą aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W kompleksie tym zaplanowano liczne boiska sportowe i ścieżki rowerowe, prowadzące do centrum miasta oraz nad brzeg morza. Nasze mieszkania dzieli też odległość 5 km od Jeziora Jamno.

Garść informacji o nas

W domach przez nas wznoszonych znalazło swoje przytulne gniazdko około 1400 rodzin. Bardzo nas to cieszy, że firma KUNCER zdobyła zaufanie naszych klientów. Budowa naszych mieszkań w Koszalinie kojarzona jest z dokładnością, terminowością, nowoczesnością i co najważniejsze z ekologią. Trwająca aktualnie inwestycja na Osiedlu Cypryjskim jest przykładem tego, że nasza firma deweloperska jest jedyną taką na Pomorzu, która proponuje mieszkania w energooszczędnych budynkach. Znalazły się one na liście Narodowego Funduszu Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nasi klienci mogą liczyć zarówno na rzetelność jak i życzliwe zaangażowanie naszych pracowników w każdym momencie realizowanego projektu. Jest to dopiero drugi taki wielorodzinny budynek w naszym kraju. Nasi lokatorzy będą zużywać dwukrotnie mniej energii niż tradycyjnie, w przypadku ogrzewania i wentylacji nawet trzykrotnie mniej. Firma KUNCER stosując nowoczesne rozwiązania stara się połączyć wymagania potencjalnych nabywców z innowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi.

Koszalin mieszkania na sprzedaż - lokale

Funkcjonalne lokale dla każdego

Mieszkania oferowane na sprzedaż przez firmę KUNCER cieszą się ogromną popularnością od bardzo wielu lat. Chętnych przybywa coraz więcej. Przede wszystkim wpływa na to w pierwszej kolejności niewielka odległość do Morza Bałtyckiego. Wiele osób marzy o bliskości morza. Bogate wieloletnie doświadczenie firmy dowiodło, że sprzedawanych jest coraz więcej mieszkań. Estetyka wykończenia, terminowość oddawania kluczy, nowoczesne wykorzystywane materiały, dodatkowo ciekawa lokalizacja. Wszystkie te elementy dopracowane przez naszych inżynierów, sprawiają, że zaufało nam bardzo wielu klientów. My przede wszystkim dużo rozmawiamy z naszymi przyszłymi lokatorami. Dokładnie staramy się słuchać jakie są ich oczekiwania, niektóre z pomysłów wprowadziliśmy w życie. Nawet najmniejsza drobnostka podpowiedź może bardzo ułatwić zamieszkiwanie w naszych lokalach. Jest to więc podstawa dla naszej firmy, bardzo dobra komunikacja międzyludzka. Poprzez cały etap trwania prac naturalnie udzielamy wyjaśnień. Wychodzimy z założenia, że jesteśmy dla naszych lokatorów i mają oni prawo głosu. Naszym zadaniem jest zaspokoić ich potrzeby, aby byli zadowoleni w swoich nowych domostwach. Przyjemnie widzieć uśmiech zadowolonych osób otrzymujących klucze do swojego nowego mieszkania. Nie chwalimy się, ale mieszkania nasze są bardzo funkcjonalne, rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń zaspokoi potrzeby nawet najwybredniejszych lokatorów. Wielu z nich to ludzie bardzo młodzi. Z myślą o nich projektujemy specjalnie pomieszczenia do przechowywania wózków, rowerów, innych większych dziecięcych zabawek. Każdy ma dostęp do dużej piwnicy. Staramy się budować tanie, solidnie wykończone, energooszczędne lokale.

Najkorzystniej z firmą KUNCER

Firma KUNCER skupia się na prowadzeniu działalności w mieście i okolicy. W swoim dorobku posiada nie tylko sprzedaż mieszkań, ale może się poszczycić bogatym dorobkiem we wznoszonych inwestycjach budowli użyteczności publicznej. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na nowe mieszkania skupia się na ich budowie i sprzedaży. Posiada wiele chętnych oraz takich, którzy zamierzają w najbliższym czasie dokonać zakupu. Wiąże się to niewątpliwie z uczciwością i profesjonalnym wykończeniem. Znani jesteśmy z tego, że zawsze dotrzymujemy zawartego terminu w umowie. Nasi inżynierowie planując kolejne nowe mieszkania biorą pod uwagę wszystkie elementy, które mogłyby przyczynić się do ewentualnych opóźnień. Dlatego lokatorzy otrzymują klucze w terminie. Cały czas pilnie obserwujemy trendy panujące na rynku. Są one natychmiast wdrażane w naszych inwestycjach. Ponad stu osobowa załoga codziennie pilnie wykonuje swoje obowiązki, aby wybudować i sprzedać jak najwięcej mieszkań. Wieloletnie istnienie w tej branży spowodowało, że staliśmy się znani. Wszystko to zawdzięczamy całej załodze. Każdy zatrudniony u nas pracownik wnosi swój wkład we wspólnie wznoszone dzieło. Mamy bardzo zgraną ekipę a przede wszystkim odpowiedzialną. Każdy ma powierzone pewne zadania, za które jest rozliczany i dlatego panująca atmosfera to jeden z powodów naszego sukcesu. Budujemy nowoczesne, energooszczędne oraz wygodne mieszkania. Swoimi standardami nie odbiegają od luksusowych apartamentów. W dzisiejszych czasach ważne jest to, aby pomyśleć o osobach mających ograniczone możliwości ruchowe. Wszyscy stają się coraz bardziej otwarci na osoby z niepełnosprawnością, podobnie jest w naszej firmie. Gdzie tylko to jest możliwe likwidujemy wszystkie bariery architektoniczne. Jest to także wygodne dla osób z małymi dziećmi. Tacy jesteśmy. Dla nas klient jest najważniejszy.

Koszalin mieszkania na sprzedaż - osiedle

Dbamy o zadowolenie klientów

Do każdego klienta dokonującego u nas zakupu mieszkania podchodzimy indywidualnie. Jeszcze na początkowym etapie szczegółowo omawiamy jakie są plany wobec danego budynku. Lokator ma możliwość dokonać zmian. Wiąże to się jednak z zachowaniem odpowiednich norm a przede wszystkim przepisów. Dokonujemy przemieszczania ścianek w poszczególnych pomieszczeniach, jednakże tylko wtedy, kiedy wiemy, że nie stworzy to żadnego zagrożenia dla mieszkańców. Zależy nam na tym, aby wszyscy czuli się bezpiecznie. To jest najważniejsze nie tylko dla firmy, ale także dla jej klientów. Nasi pracownicy korzystają często z oferowanych kursów. Podnosząc swoje kwalifikacje są na bieżąco z nowinkami. Staramy się, żeby w możliwie jak najlepszy sposób dogodzić naszym lokatorom. Chcemy, aby w swoich mieszkaniach czuli się dobrze i stale to podkreślamy. Duży nacisk kładziemy na dokładne wykończenie elementów. Przede wszystkim najważniejsza jest dbałość o ciekawe projekty mieszkań. Poszczególne pomieszczenia staramy się tak rozmieścić, żeby były funkcjonalne i nie było trudności z umeblowaniem. Dzięki temu możemy stworzyć przyjazną atmosferę. Połączenie kuchni z jadalnią jest w chwili obecnej coraz częściej proponowanym rozwiązaniem przez naszych usługobiorców. Dzięki temu otrzymują duże pomieszczenie, w którym mogą organizować nawet małe uroczystości rodzinne, przyjmować gości. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie. Część kuchenna posiada doskonałą wentylację dzięki czemu zapachy szybko są wchłaniane i nie roznoszą się po całym mieszkaniu. Zamontowanie dodatkowych drzwi do dalszej części mieszkania pozwala na swobodne przemieszczanie się nie przeszkadzając gościom. Lokatorzy mają się czuć dobrze w swoich domostwach. To dla nas najważniejsza sprawa.

Koszalin nasze miasto

Koszalin jest bardzo ładnym i godnym odwiedzenia miastem. Zaszczytem jest tutaj mieszkać. Często otrzymuje nazwę zielonego miasta. Trzeba przyznać, że zieleni tutaj nie brakuje. Duże obszary zielone, obecnie bardzo dobrze zagospodarowane zachęcają do odpoczynku po ciężkiej pracy, spacerów, aktywności sportowej. Porozstawiane na świeżym powietrzu urządzenia sportowe to doskonały relaks i możliwość zadbania o swoje zdrowie. Utworzona ścieżka edukacyjno – przyrodnicza pozwala zapoznać się z poszczególnymi gatunkami roślin. Na uwagę zasługuje także park linowy, doskonale miejsce rozrywki dla całej rodziny. Przylegający do miasta rezerwat przyrody jest jednym z przykładów ciekawego spędzenia czasu na łonie natury. Najcenniejsze krajobrazowo i przyrodniczo miejsca rozciągające się wokół Koszalina są tak interesujące, że utworzono tutaj obszar chronionego krajobrazu, czyli Koszaliński Pas Nadmorski. O mieszkaniu w pobliżu takiej oazy spokoju każdy marzy. Firma KUNCER wybierając lokalizację pod swoje mieszkania sprzedawane w Koszalinie stara się, aby wybrać jak najlepszą lokalizację. Bliskość parków, jeziora to najciekawsze miejsca. Na rynku pojawia się coraz więcej inwestorów, my jednak z naszym doświadczeniem starannie wybieramy tereny pod zabudowę. Doskonale się orientujemy w zapotrzebowaniu. Istniejemy na tym obszarze ponad dwadzieścia lat. Fakt ten pomaga nam w naszej działalności. Znają nas klienci, polecają innym. Dzięki temu nie tylko firma się rozbudowuje, ale osiedla przez nią wznoszone. Cieszy nas fakt, że przez ten czas udało nam się wypracować pewną pozycję w branży. Zachęcamy niezdecydowanych do kupna mieszkania u nas. Na pewno będą Państwo bardzo zadowoleni.
Koszalin mieszkania na sprzedaż