Deweloper Koszalin

Deweloper Koszalin

Koszaliński deweloper

Inwestor, czyli osoba fizyczna lub prawna, która inwestuje w budowę nieruchomości budynkowych (domów mieszkalnych, obiektów biurowych, handlowych, przemysłowych) z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Zwyczajowo deweloper Koszalin kupuje nieruchomość, nadzoruje pełny proces inwestycyjny od fazy projektowania do zakończenia budowy, również rozbudowy lub renowacji, aż po jej sprzedaż bądź wynajem. Ochrona praw osób nabywających nieruchomość od firm reguluje tak zwana ustawa deweloperska. Ustawa ma na celu regulację zasad ochrony praw osób nabywających mieszkanie czy domów, które wprowadza się na rynek poprzez przeniesienie własności nieruchomości. Dom czy mieszkanie jest jedną z największych i najczęściej dokonywanych inwestycji. Nieruchomości są majątkiem, o który trzeba zadbać od strony prawnej, aby w przyszłości nie stracić pieniędzy bądź dachu nad głową. Aby inwestycja okazała się udana konieczne jest dopilnowanie wielu elementów. Przeciętny „Kowalski” często nie posiada na tyle szerokiej wiedzy, aby nadzorować budowę i wykończenie wymarzonego M4, dlatego powierza się to zawodowcom. Do ich obowiązków zalicza się m.in.:  

  • określenie odpowiedniej lokalizacji na której powstanie inwestycja,
  • przygotowanie projektu oraz opieka nad nim,
  • nadzór budowlany i kontrola przebiegu prac,
  • wykończenie mieszkania,
  • sprzedaż mieszkań lub domów.

Stopień wykończenia mieszkania może bardzo odbiegać od założonych planów. Mieszkanie, które zostało wykończone pod tak zwany „klucz” nadaje się w zasadzie do natychmiastowego zamieszkania.
Natomiast w mieszkaniu wykończonym w tak zwanym "standardzie deweloperskim" niemalże wszystkie prace wykończeniowe musi wykonać nabywca mieszkania.  

Zadania

Przed rozpoczęciem prac budowlanych deweloper wybiera odpowiedni teren pod budowę i dba o to, aby działka była jak najbardziej atrakcyjna dla potencjalnego nabywcy, ponieważ wpływa to na powodzenie oferty. Musi sprawdzić, czy teren nie jest np. podmokły, jaki jest stan dróg dojazdowych itd. Zadaniem dewelopera jest określenie wytycznych, aby biuro projektowe mogło stworzyć projekt, który sprostałby wymaganiom nabywcy. Również trzeba wziąć pod uwagę kontrolę postępu prac, a przede wszystkim wybór odpowiedniego wykonawcy inwestycji. Wykończenie mieszkań pod tak zwany „klucz” to także jego zadanie. Deweloper, który oferuje swoim klientom wykończenie mieszkań pod klucz, musi także zadbać o wykończenie wnętrz i odpowiedni projekt wystroju mieszkań. Im wyższy poziom usług tym lepiej jest wyposażone mieszkanie co wypływa na cenę usług.

Deweloper Koszalin - mieszkania

Wprowadzenie mieszkań na rynek

Wszystko wieńczy sprzedaż. Niekiedy jest to najdłuższy proces i zależy on od wielu rzeczy. Często ogromny wpływ na handel nieruchomościami ma polityka kraju. Często w tym zadaniu biorą udział agencje reklamowe, których zadaniem jest nie tylko przygotowanie materiałów poligraficznych w postaci ulotek czy banerów, ale także organizacja pokazów i prezentacje.
KUNCER - deweloper Koszalin z doświadczeniem i zaufaniem klientów. 

Najlepsza firma to KUNCER

W Koszalinie prowadzi działalność budowlaną wiele podmiotów gospodarczych. Jedną z nich jest firma budowlana KUNCER. Posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, prowadząc ponad dwudziestoletnią działalność. Doskonale orientuje się na rynku oraz obowiązujących przepisach, które należy na bieżąco śledzić, ponieważ ulegają one często zmianom, może nie zbyt wielkim, ale niesamowicie istotnym. Można o nas powiedzieć, że jesteśmy najlepszym deweloperem budowlanym w mieście oraz okolicy. Przykładem na to są z pewnością ogromne zapotrzebowania na nasze mieszkania. Stawiamy na nowoczesność, oszczędność i funkcjonalność. Bierzemy pod uwagę, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą lokalizację. Wyposażyć mieszkania w najnowocześniejsze materiały dostępne na rynku. W trosce o bezpieczeństwo instalujemy różne czujniki alarmowe, ostrzegające przed wyciekającym gazem, czujniki dymu. Ponadto osiedla nasze są objęte monitoringiem. Dzięki temu nie należy obawiać się jakichkolwiek zagrożeń. Nasi doskonali inżynierowie dbają o najmniejsze detale, chcemy, aby mieszkańcy czuli się swobodnie i komfortowo w swoich mieszkaniach. Nie bez znaczenia jest także otoczenie. Przyjemniej się mieszka, kiedy wyglądając przez okno widzimy różne kwitnące przez wiele miesięcy klomby oraz cieszące nasze oko zimozielone krzewy i drzewka. W naszej działalności napotykamy czasami na przeszkody prawne z powodu istniejącej konkurencji. Jednakże zatrudniony u nas radca prawny doskonale radzi sobie ze wszystkimi problemami. W razie potrzeby kontaktujemy się dodatkowo z zaufaną kancelarią, w celu konsultacji. Dbamy o to, aby wszystkie umowy jakie zawieramy z naszymi klientami były pod względem prawnym odpowiednio sporządzone.

Deweloper Koszalin - lokale

Nasze osiągnięcia

Doświadczony deweloper w Koszalinie a takim jest firma KUNCER potrafi tak zorganizować swoją pracę, aby dotrzymać terminowości zawartych umów. Rzeczą oczywistą jest fakt, że im więcej mieszkań przez nas wybudowanych trafi na rynek, tym większe zyski osiągniemy. Dzięki temu będziemy mogli zainwestować w pozyskanie nowych terenów pod zabudowę. Coraz trudniej znaleźć odpowiednią lokalizację. Miasto się rozbudowuje a terenów niestety nie przybywa. Mamy w naszych szeregach jednak wspaniałych fachowców umiejących znaleźć dogodne miejsce. Doskonale orientujemy się w zapotrzebowaniach mieszkańców. W związku z tym na nowo powstających osiedlach dbamy także o budynki użyteczności publiczne. Wszytko po aby mieszkańcy mieli dostęp do podstawowych potrzebnych na co dzień obiektów. Szkoła, przedszkole, opiekę medyczną. Wszystko to ustalamy i planujemy w pierwszym etapie prowadzenia naszej inwestycji. Dużo czasu zajmuje zawsze przygotowywanie wszelkich projektów i zezwoleń, odpowiedniego uzbrojenia terenu w niezbędne media. Wszystko musi odpowiadać normom wynikających z aktualnych przepisów. Nasi zatrudnieni pracownicy doskonale się we wszystkich tych sprawach orientują i potrafią zaplanować każdy metr kwadratowy terenu, aby jak najlepiej służył mieszkańcom. Tylko zadowolony klient zakupi u nas mieszkanie. W naszym interesie jest, aby sprzedać ich jak najwięcej dbając jednocześnie o ich odpowiedni standard i staranne wykończenie. Staramy się więc w miarę możliwości budować nowocześnie a z drugiej strony przy jak najniższych kosztach. Żeby osiągnąć taki rezultat trzeba naprawdę bardzo dobrze przemyśleć całe przedsięwzięcie budowlane od momentu wytyczenia odpowiedniego terenu do uzyskania efektu końcowego. Do tej pory byliśmy zawsze zadowoleni z naszych osiągnięć, świadczą o tym chociażby pozytywne opinie mieszkańców, którzy nam zaufali i polecają naszą firmę swoim znajomym.