O Nas

Zdobywamy wiedzę i doświadczneie zawodowe od 25 lat. Tak jak podstawą budynku jest solidnyfundament, tak podstawą naszej firmy jest zespół doświadczonych i zaangażowanych ludzi.W budynkach które odajemy zostawiamy część swojego życia a to przekłada się na ich jakość i sympatię naszych odbiorców. Działamy uczciwie zdobywając zaufanie wciąż nowych klientów. Dzięki naszym klientom i ich powrotom do nas, możemy dziś powiedzieć, że firma "KUNCER" to nie tylko tradycja, ale i możliwość realizacji marzeń. I to jest nasza nagroda.

Nasza Historia

Początki działalności naszej firmy sięgają 1986r., kiedy to dr inż. Krzysztof Kuncer założył firmę budowlaną. Firma przechodziła kolejne przekształcenia nabywając praktycznego i wykonawczego doświadczenia. Od 13 sierpnia 1990 r. działaliśmy już pod szyldem Przedsiębiorstwo Budowlane "Kuncer",a od 08 listopada 1999 r. jako Przedsiębiorstwo Budowlane "Kuncer" Sp. z o.o.
Przez te lata wielokrotnie zwiększył się zarówno ludzki jak i techniczny potencjał firmy. Nasza siedziba miesci się w Koszalinie przy ul. Wąwozowej 15. Obok wybudowaliśmy dużą bazę magazynowo-sprzętową z zapleczem biurowo socjalnym, a w ostatnich latach drugą przy ul. Słowiańskiej 18.

Nasi Pracownicy

Zatrudniamy blisko 100 pracowników. Wśród nich kilkanaście osób wysoko wyspecjalizowanej kadry technicznej. Część osób pracujących w firmie jest z nią związanych od poczatku jej istnienia. Wiedza, doświadczenie i prawdziwe zaangażowanie pracowników stanowią o jakości naszych usług, dlategoteż zarząd spółki "Kuncer" przywiązuje do tych kwesti należytą wagę. Stwarzamy naszym pracownikom możliwości zawodowego rozwoju i poczucie stabilnej pracy. Umożliwiamy kolejnym rocznikom młodych inżynierów nabywanie doświadczeń, korzystając jednocześnie z ich entuzjazmu i chęci rozwoju. Wszyscy nasi pracownicy mają rozwiniętą świadomość ważności zadowolenia użytkowników budowanych przez nas obiektów. Nasi klienci mogą liczyć zarówno na rzetelność jak i życzliwe zaangażowanie naszych pracowników w każdym momencie realizowanego projektu.

Nasi Klienci

Jesteśmy firmą działającą na rynku lokalnym. Naszym klientami są inwestorzy publiczni i liczni klienci idywidualni. Realizowaliśmy zadania dla Urzędu Miasta w Koszalinie, Urzędów sąsiednich Miast i Gmin, dla instytucji publicznych takich jak: NIK, PZU, Politechnika Koszalińska, WFOŚ, Poczta Polska, szkoły, biblioteki. Liczną rzeszą naszych klientów stanowią inwestorzy prywatni, dla których wybudowaliśmy hotele, pensjonaty, hale produkcyjne, budynki biurowe i magazynowe i wiele innych. Bardzo ważną gałęzią naszej działalności jest budowanie mieszkań i domów w systemi dewloperskim. Bardzo sobie cenimy tych klientów a ich uznanie dla naszej pracy przekłada się na bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą i duży popyt na nasze mieszkania i domy. Każdego klienta traktujemy z taką samą uczciwością i rzetelnością pozostając zawsze otwartym i życzliwym na propozycję Klientów.

Nasza Strategia

Zakładamy:
- zrównoważony podział realizacji pomiędzy inwestorów zewnętrznych i działalność deweloperską,
- przewidywanie i skuteczne zarządzanie ryzykiem,
- zatrudnianie, rozwój i utrzymanie kompetentnych, zaangażowanych pracowników,
- przestrzeganie wszystkich standardów związanych z prawami pracowniczymi, prawami człowieka i zasadami społecznego współżycia,
- utrzymanie wiodącej roli wśród przedsiębiorstw obdarzanych największym zaufaniem klientów,
- osiąganie wyników finansowych motywujących na wszystkich poziomach działalności i zarządzania naszą firmą.

Nasze Cele

Chcemy utrzymywać się w grupie liderów na rynku lokalnym pod względem standardów pracy i jakości jej wyników osiągając przy tym wyniki finansowe.
Nasze cele precyzujemy krótko:
- najwyższa jakośc naszych usług i produktów,
- pozytywne relacje i uznanie naszych klientów,
- bezpieczeństwo pracy naszych pracowników, podwykonawców i osób trzecich,
- stabilne wyniki fiansowe gwarantujące bezpieczenstwo naszych realizacji,
- najwyższa etyka,
- najniższa liczba usterek.

Masz pytania chętnie odpowiemy na nie pod numerami telefonu:

+48 94 34 34 567, +48 94 34 34 317, 603 864 499