Cypryjskie osiedle

Osiedle Cypryjskie

II etap budynków mieszkalnych na osiedlu Unii Europejskiej - Osiedle Cypryjskie budynek nr 3. Drugi w Polsce budynek wielorodzinny energooszczędny znajdziesz go na liscie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Budynki przy ul. Paryskiej w Kołobrzegu

Rozpoczęliśmy budowę kolejnych dwóch budynków przy ul. Paryskiej 1 i 3, które będą zwieńczeniem Osiedla Europejskiego w Kołobrzegu. Inwestycja zlokalizowana jest z dala od zgiełku turystycznego, w niedalekiej odległości od centrum miasta około 20 min. spacerem, 5 min. samochodem. W pobliżu nowa obwodnica umożliwiająca dogodny dojazd, komunikacja miejska, ścieżki rowerowe, tereny zielone.

Pileckiego

Nowa inwestycja Budynek na rogu ulic Głowackiego i Pileckiego

Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym, podzielony na trzy skrzydła połączone ze sobą na wyższych kondygnacjach. Każde skrzydło posiada oddzielną klatkę schodową. Klatki schodowe A i B są połączone korytarzem i mają bezpośredni dostęp do dźwigu osobowego. Klatka C obsługuje 3-kondygnacyjną część budynku i nie jest wyposażona w dźwig. Budynek ma zróżnicowaną wysokość 3, 4 i 5 kondygnacji nadziemnych. W budynku znajduje się 47 lokali mieszkalnych, jeden lokal usługowy i garaż podziemny mieszczący 51 miejsc postojowych. Realizacja charakteryzuje się dużą różnorodnością lokali o funkcjonalnych układach i powierzchniach w przedziale od 32,00 do 96,00 m2.

Masz pytania chętnie odpowiemy na nie pod numerami telefonu:

+48 94 34 34 567, +48 94 34 34 317, 603 864 499