Kontakt

Osoby do Państwa dyspozycji

mieszkania Koszalin prezes

KRZYSZTOF
KUNCER

Prezes Zarządu

telefon kontaktowy: +48 601 747 821
E-mail: krzysztofk@kuncer.pl

nowe mieszkania Koszalin Kuncer dyrektor

WIOLETTA
STELMACH

Dyrektor Zarządzający Prokurent

telefon kontaktowy: +48 601 783 913
E-mail: stelmach@kuncer.pl

sprzedaż mieszkań Koszalin sekretariat

DANUTA
KAPUŚCIŃSKA

Sekretariat

telefon kontaktowy: +48 601 809 171
E-mail: sekretariat@kuncer.pl

deweloper budowlany Koszalin Małgorzata Klawitter

MAŁGORZATA
KLAWITTER

Dział realizacji

telefon kontaktowy: +48 697 104 998
E-mail: gosiak@kuncer.pl

deweloper budowlany Koszalin Marzena Wardyn

MARZENA
WARDYN

Dział realizacji

telefon kontaktowy: +48 603 864 499
E-mail: marzena@kuncer.pl

deweloper budowlany Koszalin Anna Staniszewska

ANNA
STANISZEWSKA

Dział realizacji

telefon kontaktowy: +48 601 639 055
E-mail: anna@kuncer.pl

nowe mieszkania Koszalin Kuncer Agnieszka Dereń

AGNIESZKA
DEREŃ

Główna Księgowa

telefon kontaktowy: +48 697 104 998
E-mail: agnieszka@kuncer.pl

nowe mieszkania Koszalin kuncer Monika Olender

MONIKA
OLENDER

Dział księgowości

telefon kontaktowy: +48 697 104 998
E-mail: monika@kuncer.pl

nowe mieszkania Koszalin kuncer Halina Grudzień

HALINA
GRUDZIEŃ

Dział księgowości

telefon kontaktowy: +48 697 104 998
E-mail: halina@kuncer.pl

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE 
KUNCER SP. Z O.O.
UL. WĄWOZOWA 15
75-339 KOSZALIN

telefon kontaktowy: +48 94 34 34 567
telefon kontaktowy: +48 601 639 055
telefon kontaktowy: +48 603 864 499
FAX 94 34 34 498