Zapraszamy do kontaktu z nami

  • Przedsiębiorstwo Budowlane "KUNCER" Sp. z o.o.

    ul. Wąwozowa 15
    75-339 Koszalin

    Telefon stacjonarny : 94 34 34 567, 94 34 34 317

    FAX: 94 34 34 498

    Email: biuro@kuncer.pl

  • Dział sprzedaży:

    Telefon stacjonarny : 94 34 34 567

    Telefon komórkowy: 601 639 055

    Telefon komórkowy: 603 864 499

    FAX: 94 34 34 498

    Email: sekretariat@kuncer.pl


Osoby do Państwa dyspozycji


Krzysztof Kuncer

Prezes Zarządu

telefon kontaktowy 601 747 821
E-mail: krzysztofk@kuncer.pl

Wioletta Stelmach

Dyrektor Zarządzający Prokurent

telefon kontaktowy 601 783 913
E-mail: stelmach@kuncer.pl

Danuta Kapuścińska

Sekretariat

telefon kontaktowy 601 809 171
E-mail: sekretariat@kuncer.pl



Małgorzata Klawitter

Dział realizacji

telefon kontaktowy 697 104 998
E-mail: gosiak@kuncer.pl

Marzena Wardyn

Dział realizacji

telefon kontaktowy 603 864 499
E-mail: marzena@kuncer.pl

Anna Staniszewska

Dział realizacji

telefon kontaktowy 601 639 055
E-mail: anna@kuncer.pl



Agnieszka Dereń

Główna Księgowa

telefon kontaktowy 697 104 998
E-mail: agnieszka@kuncer.pl

Monika Olender

Dział księgowości

telefon kontaktowy 697 104 998
E-mail: monika@kuncer.pl

Halina Grudzień

Dział księgowości

telefon kontaktowy 697 104 998
E-mail: halina@kuncer.pl